نحوه ارسال سفارشات

بسته بندی 

بسته بندی کالا بصورت کاملا استاندارد و مرتب انجام خواهد شد. در صورت درخواست مشتریان عزیز ،  بصورت کادو پیج انجام شود و کالا با تمامی پروتکل های بهداشتی ارسال می‌شود. 

ارسال پست:
سفارشات پست پیشتاز 24 ساعت کاری پس از ثبت سفارش به اداره پست تحویل می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره پست در شهرهای مختلف بستگی دارد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که در بسیاری مواقع، ارسال سفارشات زودتر از موعد مقرر انجام شده و به دست مشتریان عزیز رسیده است و تمام تلاش  ما نیز بر همین امر استوار است. اما باز ممکن هست بعضی مناطق محروم و مناطقی که فاقد سیستم پست رسانی قوی باشند. با تاخیر یک یا چند روز به وجود آید.
در روش ارسال پستی، هزینه ارسال، زمان ثبت سفارش توسط خریدار پرداخت شده و هنگام تحویل نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست.


ارسال ماهکس :
سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 20:00 در همان روز و سفارش های ثبت شده بعد از این ساعت، در اولین روز کاری بعد، تحویل ماهکس می شوند و زمان تحویل کالا به مشتریان، به  شهرهای مختلف بستگی دارد.
در روزهای پنج شنبه، سفارشات ثبت شده تا ساعت 12 امکان ارسال توسط ماهکس در همان روز را دارند.

24 ساعت پس از ثبت سفارش شما میتونید شماره سفارش(کد که در پنل سفارشات شما میباشد )   را درسایت ماهکس که لینک آن هم در پایین صفحه قرار دارد رهگیری کنید لازم به ذکر است قبل از شماره سفارش کلمه buy را درج کنید .

مثال =  شماره سفارش   987654321 میباشد که جهت رهگیری کلمه buy به اول سفارش اضافه کنید و در سایت ماهکس رهگیری کنید    شماره سفارش شما در سایت ماهکس buy987654321

لازم به ذکر است شماره بارنامه هم توسط تیم پشتیبانی بای صد در سایت قرار میگیرد.

هزینه ارسال به صورت پس کرایه بوده و بر اساس وزن و مسافت، در زمان تحویل سفارش از گیرنده توسط ماهکس دریافت خواهد شد.

با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در شرکت های حمل و نقل، ممکن است در پاره ای از اوقات تحویل سفارشات توسط شرکت های خدمات دهنده با تاخیر انجام شود.

در روزهای شلوغ مانند جشنواره ها و یا روزهای نزدیک سال نو، ممکن است زمان ارسال با روزهای عادی متفاوت بوده و طبق رویه های قبلی، صورت نگیرد.

روزهای تعطیل، شرکت تعطیل بوده و سفارشات ثبت شده در این روزها، طبق زمانبندی ارسال می گردد.

  ارسال کالا توسط  بای صد طبق زمانبندی اعلام شده انجام می شود و زمان تحویل کالا به مشتریان، به اداره توزیع کننده کالا (پست و ماهکس ) در شهرهای مختلف بستگی دارد. لذا زمان دقیق تحویل سفارش برای مشتریان عزیزی که سفارششان  ارسال می شود، وجود ندارد.

قابل توجه مشتریان عزیز: سفارشات فقط از طریق همان روش ارسالی که هنگام ثبت سفارش انتخاب شده است، ارسال می شوند.  

نحوه تحویل گرفتن سفارش

  • نیاز است هنگام دریافت سفارش خود از مامورین ارسال، کارت شناسایی معتبر ارائه دهید. کارت شناسایی حتما می بایست متعلق به خریدار یا شخص تحویل گیرنده باشد.
  • مامورین پست و ماهکس  اجازه ورود به ساختمان را ندارند و موظف هستند کالا را در ورودی اصلی ساختمان تحویل دهند.
  • قابل ذکر است تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
  • پس از بسته بندی و تحویل ادراه پست یا ماهکس تمامی موراد پیگیری برعهده خریدار میباشد . و چنانچه هر مشکلی اهم پیگیری ازدریافت خسارت برعهده خریداران میباشد و بای صد از ارسال هرگونه کالای جدا امتنا مینماید.

 

اطلاعیه حمل کالا

به اطلاع خریداران محترم می رساند حمل کالای فروشگاه آنلاین بای صد توسط شرکت پست، و ماهکس انجام می شود. از مشتریان گرامی خواهشمند است حتما در زمان تحویل کالا در حضور نمایندگان شرکت های نامبرده، بسته ارسالی باز شود و پس از کنترل تعداد و مدل و انطباق با فاکتور خرید، رسید تحویل امضاء شود. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه بای صد مسئول نمی باشد.

فروشگاه اینترنتی بای صد  هر گونه اعلام آسیب دیدگی بعد از تحویل  و همچنین اعلام آسیب دیدگی بدون صورتجلسه شرکت حمل و نقل کننده را نخواهد پذیرفت.