چرا بای صد؟


چرا خرید از بای صد ؟

خیلی از خریداران که جهت یک کالا به سایت ها مراجعه میکنند. در هنگام خرید ویا بعد از خرید به مشکلات زیادی برخورد میکنند. در کل خیلی سایت و فروشگاه اینترنتی الان وجود داره و هروز به تعداد انها اضافه می گردد.اما چگونه یک سایت خوب و مطمعن را شناسایی کنیم. هم قیمت مناسب و هم کالای اصل و با گارانتی بتونیم ازش خریداری کنیم .  ما در اینجا با بیان چند دلیل برای شما بیان میکنیم  چرا اصلا خرید از فروشگاه اینترنتی بای صد انجام بدیم . 

دلایل زیادی وجود داره که ما به بیان چندین مورد در زیر اکتفا خواهیم داد.

بای صد چیست ؟

بای صد یک فروشگاه اینترنتی میباشد که کار  فروش لوازم ای تی رو انجام می دهد. رکن اصلی فروش بروی گوشی های موبایل و لپ تاپ  میباشد. با توجه به اینکه تخصص اصلی ما فروش گوشی های موبایل ولپ تاپ به همکار  میباشد. سعی کردیم تا بهترین کالاها با بهترین قیمت در اختیار شما قرار بدیم  . بیش از 85 درصد از مشتریان فروشگاه بای صد رو همکاران وفروشندگان موبایل در سراسر کشور تشکیل می دهند.

قدمت سایت بای صد ؟

قدمت سایت بای صد بیش از 10 سال میباشد .. دوره اول از سال 90 شروع به راه اندازی شد و تا سال 93 ادامه داشت و دوره دوم  از تاریخ  1393/10/20  که نسبت به دریافت نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت  بوده و تاکنون ادامه داشته است و با بیش از 8 سال سابقه کار  بصورت رسمی با قدرت به کار  خود ادامه میدهد.

خوشبختانه به علت رفتار صحیح  وکار دقیق وفروش با برنامه و نیز انجام شعار همیشه حق با مشتری میباشد. در طی این یک دهه هیچ گونه شکایتی مبنی بر کم فروشی گران فروشی . فروش کالای غیر اصل و .............. از فروشگاه بای صد بعمل نیامده که در بخش نماد اعتماد الکترونیک بیانگر این مطلب میباشد و صحت و سقم انرا تایید میکند.

مزیت های بای صد ؟

مزیت اصلی بای صد خرید جنس اصلی با گارانتی معتبر  وقیمت منصفانه میباشد

خرید به تعداد کم و حتی یک عدد کالا به کمترین قیمت و قیمت عمده فروشی میباشد. یعنی همکاران عزیز و مصرف کنندگان میتوانند یک عدد گوشی یا هر کالای دیگر را  هم با قیمت عمده خریداری نمایند و احتیاج به خرید تعداد بالا یا خرید سبدی نمی باشند.

گارانتی بای صد ؟

1- گارانتی اصلی بای صد صداقت در گفتار کارشناسان پشتیبانی سایت و صداقت در اصل بودن کالاها و عدم ارسال  کالاهای که کارتن آنها معیوب ویا حتی پارگی جزیی دارد .

2- تمامی کالاهای موجود در سایت بای صد دارای گارانتی شرکت های بین 18 ماه تا 36 ماه میباشند و بصورت پلپ کارخانه جهت مشتریان عزیز ارسال می‌شوند. 

نحوه ارسال سفارشات ؟

پس از بسته بندی کالاهای بصورت کاملا استاندارد و مطمعن به چندیدن روش ارسال سفارشات صورت میگردد.

از طریق پست پیشتاز با بیمه  

از طریق ارسال سریع ماهکس  با بیمه

*******************************************************************************************************************************

اگرهنوز در فروشگاه بای صد ثبت نام نکردید همین الان بروی لینک ثبت نام کلیک کنید.  

 ثبت نام در سایت بای صد