انکر از شارژر قابل حمل PowerCore 24K با قابلیت شارژ سریع 140 واتی رونمایی کرد. دستگاه جدید با باتری 24000 میلی آمپر ساعتی عرضه می شود که می توان آن را شارژ کرد و همچنین برای شارژ سایر دستگاه ها با سرعت شارژ 140 وات استفاده کرد. PowerCore 24K قابل حمل با پیشرفت های قابل توجهی نسبت به نسل قبلی خود ارائه می شود و در حال حاضر در صورت تقاضا در دسترس است.

Anker PowerCore 24K تحت معماری Power Delivery 3.1 کار می کند. حداکثر توان شارژ قبلی را 40 وات از سرعت 100 وات قبلی خود بیشتر کرده است. دو پورت USB-C وجود دارد که می‌توانند به طور همزمان 140 وات شارژ کنند در حالی که پورت USB-A با 18 وات شارژ می‌شود. پاوربانک جدید مبتنی بر فناوری GaN 3 است که در شارژرهای GaNPrime اخیر Anker به کار گرفته شده است. این فناوری تبدیل AC-DC کارآمدتر و توان خروجی بالاتری را ارائه می دهد. این فناوری همچنین یک دستگاه شارژ فشرده تر و کارآمدتر از نظر دما را فراهم می کند.

PowerCore 24K دارای یک صفحه نمایش دیجیتال هوشمند است که اطلاعات شارژ را نشان می دهد. اطلاعاتی مانند میزان مصرف برق برای هر دستگاه متصل، وضعیت برق پاوربانک و زمان شارژ مجدد را ارائه می دهد. Anker می گوید که نمایشگر فقط باید در مواقعی که برای صرفه جویی در مصرف برق مورد نیاز است استفاده شود. از دیگر شارژرهای عرضه شده توسط Anker می توان به Anker 747 GaNPrime با شارژ 150 واتی از یک پورت اشاره کرد. Anker 747 GaNPrime از فناوری Power Delivery 3.1 برخوردار نیست. حداکثر توانی که می تواند به طور همزمان از Anker 747 بیاید 100 وات است.

می توانید PowerCore 24K را مستقیماً از وب سایت Anker یا از طریق آمازون با قیمت 149.99 دلار خریداری کنید. این بسته شامل شارژر دستگاه یا کابل USB-C نیست. این دستگاه برای دستیابی به شارژ 140 واتی به شارژر با قابلیت PD 3.1 و کابل USB-C نیاز دارد.