شرکت سفارشی سازی لوکس Caviar جدیدترین مجموعه خود را با نام Galaxy Heralds معرفی کرد. این شامل چهار طرح جدید برای گوشی هوشمند Samsung Galaxy Z Fold4 با درج های شهاب سنگ، لهجه های طلایی و پوست گوساله است.

قیمت ها از 9470 دلار شروع می شود، اما انتخاب متروی مناسب می تواند 10000 دلار هزینه داشته باشد.

Caviar اکنون گوشی Samsung Galaxy Z Fold 4 را با بدنه Meteorite به قیمت 10000 دلار عرضه می کند.

ستاره نمایش شهاب طلایی نام دارد و اساساً Galaxy Z Fold4 با پنل پشتی بازطراحی شده است. این شامل ذرات شهاب سنگ از سه سنگ مختلف - Simchan، Moononalusta و Canyon Diablo است. خاویار توضیح داد که هر قطعه در نوع خود بی نظیر است، به این معنی که هر کپی یک طراحی منحصر به فرد خواهد داشت.

در مورد انحصار بودن، این شرکت قول داده است که تنها 29 دستگاه از این طرح خاص را بسازد که همچنین دارای آرم خاویار در طلای 24 عیار و برخی عناصر طلا با آلیاژ جواهر آبکاری شده دو برابر طلا (24K، 7 mK) است. قیمت 11030 دلار برای نسخه 256 گیگابایتی و 11460 دلار برای نسخه 512 گیگابایتی است.

Z Fold4 Heralds of the Galaxy Variations در خاویار

همین سنگ ها در نسخه کمی ارزان تر و بدون لهجه طلایی استفاده می شوند - خاویار از تیتانیوم استفاده می کند. این Canyon Diablo نام دارد و طراحی مشکی براق آن 10680 دلار (یا 11110 دلار برای دو برابر سهام) قیمت دارد.

این گوشی ممکن است طراحی متفاوتی در پشت داشته باشد، اما در داخل همان پرچمدار تاشو شگفت انگیز با چیپست اسنپدراگون 8+ نسل 1 و دوربین های سه گانه 50 مگاپیکسلی است. ما در حال استفاده از برخی کارهای تکمیلی هستیم و بررسی کامل به زودی منتشر خواهد شد.