با معرفی VR700 جدید، واقعیت راه‌اندازی محصول فناوری موبایل Legion لنوو نیز به تازگی مجازی شده است. هدست جدید از چیپست به‌روز اسنپدراگون XR2 قدرت می‌گیرد تا گیم‌پلی همه‌جانبه را تقویت کند یا یک تجربه محتوای پخش‌شده مانند سینمای خانگی را شبیه‌سازی کند. این گوشی در کنار گوشی هوشمند پرچمدار جدید برند خود اواخر آگوست 2022 معرفی خواهد شد.

به‌روزرسانی: VR700 اکنون به‌عنوان یک هدست بی‌سیم جدید و با برند Legion معرفی شده است، اگرچه می‌تواند از طریق USB نوع C (با نرخ استاندارد 3.0) به رایانه متصل شود تا محتوا را پخش کند.

OEM اکنون تأیید کرده است که دستگاه جدید متمرکز بر بازی با 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی در هیئت مدیره، با قیمت 2999 یوان (440 دلار آمریکا) عرضه می شود. با این حال، ممکن است این قیمت پس از مرحله پیش‌سفارش افزایش یابد.

مقاله اصلی: لنوو قبلاً تأیید کرده است که در 18 آگوست 2022 یک تلفن هوشمند اندرویدی ممتاز جدید (اگر ساده تر از حد معمول) به برند Legion خود اضافه می کند. اکنون اضافه کرده است که به همین جا بسنده نخواهد کرد و یک هدست جدید تحت عنوان همان نام آشنا در بازی در کنار Y70 مورد انتظار.

طراحی VR700 با نام مناسب قبل از این رویداد رونمایی شده است که ترکیبی نسبتاً استاندارد بیننده/کنترل کننده را نشان می دهد، البته با برند Legion و طراحی صنعتی جلو و مرکز. لنوو هنوز مشخص نکرده است که آیا بی سیم خواهد بود یا خیر. با این حال، Snapdragon XR2 SoC آن به شدت به نفع اولی استدلال می کند.

در داخل، Legion VR700 با فناوری نمایشگر "4K RealRGB" عرضه می‌شود، هرچند که سازنده آن هنوز به مشخصات دیگری مانند OLED اشاره نکرده است. پس از آن، اکنون مطمئناً دارای نرخ تازه سازی "بالا"، ردیابی سر 6DoF و همچنین "استاندارد iQUT 2.0" است که ممکن است توانایی بازسازی تجربه یک تلویزیون با صفحه بزرگ را پیش بینی کند.

بنابراین، VR700 ممکن است علاوه بر پشتیبانی از بازی‌های کاملاً فراگیر، قادر به پخش محتوا نیز باشد. البته لنوو تصمیم گرفته است تا زمان عرضه رسمی خود صبر کند تا قیمت افزوده جدید به عرصه واقعیت گسترده را اعلام کند.