HyperX - یک برند بازی که از سال گذشته متعلق به HP است - اعلام کرده است که برای اولین بار با سری جدید مانیتورهای Armada وارد فضای مانیتورهای بازی می شود. این شرکت همیشه بر روی لوازم جانبی و اجزای بازی تمرکز کرده است، اما مانیتورها بخشی از آن نبوده اند. HyperX به عنوان بخشی از اولین کار خود، مانیتورهای Armada 25 و Armada 27 را معرفی کرد که هر دو به سمت میان رده بازار مانیتورهای بازی هدف گذاری شده بودند.

HyperX Armada 25 یک مانیتور 24.5 اینچی است و با رزولوشن Full HD (1920 در 1080) عرضه می شود و از نرخ رفرش 240 هرتز پشتیبانی می کند. این باید آن را برای بازی های ورزشی الکترونیکی و عناوینی که نرخ فریم بالا و پاسخ های سریع ضروری هستند، ایده آل کند. این Nvidia G-Sync سازگار است، بنابراین از نرخ نوسازی متغیر پشتیبانی می کند، و پنل IPS از زمان پاسخ 1 میلی ثانیه با Overdrive پشتیبانی می کند. همچنین صفحه نمایش باید با روشنایی 400 نیت به راحتی قابل مشاهده باشد و 99 درصد sRGB را پوشش می دهد.

اگر چیزی کمی بالاتر می‌خواهید، HyperX Armada 27 یک مانیتور 27 اینچی بزرگ‌تر است و با رزولوشن Quad HD (2560 x 1440) با نرخ تازه‌سازی 165 هرتز عرضه می‌شود، بنابراین تعادل بیشتری بین وضوح و صافی باز هم، گواهینامه Nvidia G-Sync Compatible نیز بخشی از این بسته است، همانطور که زمان پاسخ 1 میلی ثانیه در حالت Overdrive نیز وجود دارد. بازتولید رنگ در اینجا باید حتی بهتر باشد، زیرا مانیتور 95 درصد از DCI-P3 را پوشش می‌دهد و روشنایی 400 نیت نیز اجازه گواهی DisplayHDR 400 را می‌دهد، بنابراین می‌توانید تجربه HDR سطح ابتدایی داشته باشید.

شاید تقریباً به اندازه مشخصات صفحه نمایش، سیستم نصب HyperX برای این نمایشگرها جالب باشد. در حالی که آنها دارای پیچ های نصب استاندارد VESA هستند، آنها همچنین شامل یک پایه بازی هستند که به آنها اجازه می دهد تا در جای خود بر روی بازوی نصب شده قرار گیرند، که سپس به شما امکان می دهد صفحه را به هر موقعیتی که می خواهید حرکت دهید و بچرخانید. بازوی نصب انعطاف پذیری بسیار بیشتری نسبت به پایه مانیتور استاندارد ارائه می دهد، بنابراین دیدن گنجاندن آن بسیار خوب است.

در واقع، HyperX قرار است پایه مانیتور تکی Armada را به طور جداگانه بفروشد، در صورتی که بخواهید از سیستم نصب سریع تر و راحت تر استفاده کنید. می توانید مانیتورهای براکت نصب را که از پایه های VESA پشتیبانی می کنند وصل کنید و سپس بازو راحت تر وصل می شود. این فقط از مانیتورهایی با اندازه 32 اینچ و وزن 20 پوند پشتیبانی می کند. همچنین یک افزودنی برای پایه بازی وجود دارد که بازوهای بیشتری را به پایه اضافه می کند تا بتوانید از چندین مانیتور استفاده کنید.

انتظار می رود همه این محصولات در ماه سپتامبر عرضه شوند. HyperX Armada 25 449.99 دلار قیمت دارد، در حالی که Armada 27 با قیمت 499.99 دلار به فروش می رسد. اگر مانت مانیتور بازی را می‌خواهید، 109.99 دلار به شما تعلق می‌گیرد، در حالی که هزینه افزودنی مانت 79.99 دلار است.