سرعت فوق العاده 990 PRO زمان بارگذاری را کاهش می دهد و پاسخگویی بازی را افزایش می دهد در حالی که راه حل های کنترل حرارتی آن، درایو را در دمای بهینه برای بازی بی وقفه نگه می دارد.

Samsung Electronics، رهبر جهانی در فناوری حافظه پیشرفته، امروز 990 PRO را معرفی کرد، SSD NVMe با کارایی بالا این شرکت بر اساس PCIe 4.0. SSD جدید با ارائه سرعت‌های فوق‌العاده سریع و راندمان انرژی فوق‌العاده برای بازی‌های گرافیکی سخت و سایر کارهای فشرده از جمله رندر سه بعدی، ویرایش ویدیوی 4K و تجزیه و تحلیل داده‌ها بهینه شده است.

کیو یونگ لی، نایب رئیس تیم بیز محصول برند حافظه در سامسونگ الکترونیکس گفت: «با ادامه نوآوری ها در بازی، فناوری 4K و 8K و همچنین برنامه های کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی، نیاز مصرف کنندگان به فضای ذخیره سازی با کارایی بالا به طور تصاعدی در حال افزایش است. 990 PRO تعادل بهینه سرعت، کارایی نیرو و قابلیت اطمینان را فراهم می‌کند و آن را به انتخابی ایده‌آل برای گیمرهای مشتاق و متخصصان خلاقی تبدیل می‌کند که به دنبال کار و بازی بدون وقفه هستند.

 

 
عملکرد فوق العاده برای یک تجربه گیم پلی همهجانبه

سری 990 PRO با جدیدترین V-NAND سامسونگ و یک کنترلر اختصاصی جدید، بالاترین سرعت موجود در حال حاضر از رابط PCIe 4.0 را ارائه می‌کند. SSD سرعت خواندن و نوشتن متوالی تا 7450 مگابایت در ثانیه (MB/s) را ارائه می‌کند. به ترتیب 6900 مگابایت بر ثانیه، در حالی که سرعت خواندن و نوشتن تصادفی به ترتیب 1400 و 1550 هزار IOPS2 است. با بهبود 55 درصدی عملکرد تصادفی نسبت به 980 PRO، 990 PRO برای بازی های سنگین و همچنین کارهای خلاقانه و بهره وری بسیار مناسب است.


SSD های NVMe با کارایی بالا نیز برای بهره مندی از مزایای کامل آخرین کنسول های بازی و فناوری های بازی بسیار مهم هستند. با پشتیبانی از NVMe، 990 PRO زمان بارگذاری سریع‌تری را برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها برای تجربه بازی همه‌جانبه‌تر به ارمغان می‌آورد. زمانی که با بازی نقش‌آفرینی آینده Forspoken، 3 Luminous Productions که از آخرین فناوری بارگذاری بازی پشتیبانی می‌کند، آزمایش شد، زمان بارگذاری نقشه حدود یک ثانیه بود، در مقایسه با 4 ثانیه برای SATA SSD و 28 ثانیه برای هارد دیسک (HDD) ).
راندمان قدرت نهایی و کنترل حرارتی قابل اعتماد

کنترلر جدید طراحی شده سامسونگ که بر اساس معماری کم مصرف ساخته شده است، راندمان برق SSD را تا 50 درصد در مقایسه با 980 PRO بهبود می بخشد. برای مدیریت حرارتی قابل اعتماد فناوری Dynamic Thermal Guard سامسونگ تضمین می‌کند که دمای درایو در محدوده بهینه باقی بماند.

نسخه 990 PRO با Heatsink یک لایه اضافی از کنترل حرارتی را ارائه می دهد در حالی که چراغ های RGB آن استایل بیشتری به درایو می بخشد.

990 PRO سامسونگ همچنین یک راه حل عالی برای ارتقاء لپ تاپ و دسکتاپ و همچنین برای ساخت رایانه شخصی است که عملکرد قابل توجهی را افزایش می دهد و در عین حال از انرژی کمتری برای افزایش عمر باتری و مدیریت حرارتی استفاده می کند.

990 PRO با قیمت های خرده فروشی پیشنهادی (MSRP) 179 دلاری برای مدل 1 ترابایتی و 309 دلاری برای مدل 2 ترابایتی، از اکتبر امسال در سراسر جهان در دسترس خواهد بود. نسخه با ظرفیت 4 ترابایت از آینده در دسترس خواهد بود