برند Alienware دل یک جفت مانیتور گیمینگ جدید به نام های Alienware 25 و Alienware 27 را معرفی کرده است. از بین این دو، Alienware 27 بیشتر به سمت بازی های سطح بالاتر طراحی شده است، در حالی که Alienware 25 با تمرکز بر رقابت الکترونیکی، کمی جریان اصلی تر است. بازی ورزشی هیچ‌کدام از این‌ها فوق‌العاده بالا نیستند، اگرچه، مانند صفحه‌نمایش 480 هرتزی که Alienware اکنون در برخی از لپ‌تاپ‌ها استفاده می‌کند.

علاوه بر وضوح وضوح Quad HD، Alienware 27 به طور پیش‌فرض دارای نرخ تازه‌سازی 240 هرتز است، اگرچه می‌توان آن را تا 280 هرتز اورکلاک کرد. این برنامه از AMD FreeSync Premium Pro پشتیبانی می کند و با Nvidia G-Sync سازگار است، علاوه بر این، به طور رسمی از VESA Adaptive Sync نیز پشتیبانی می کند. این یک پنل نانو IPS با زمان پاسخگویی 1 میلی‌ثانیه است و همچنین دارای پوشش 95 درصدی DCI-P3 است که آن را برای تولید محتوا و همچنین بازی مناسب می‌کند. حتی یک حالت ایجاد کننده در OSD مانیتور وجود دارد که می توانید آن را فعال کنید تا دقت رنگ و یکنواختی بهتری برای تولید محتوا داشته باشید. علاوه بر این، نمایشگر از DisplayHDR 600 نیز پشتیبانی می کند.

جدا از خود پنل، این مانیتور با زبان طراحی Alienware’s Legend 2.0 ارائه می شود که دارای تهویه 360 درجه، مدیریت کابل بهبود یافته و نورپردازی RGB است. پایه از تنظیمات شیب، چرخش، ارتفاع و چرخش نیز پشتیبانی می کند.

در مورد Alienware 25، این گوشی بیشتر یک پیشنهاد میان رده است، با وضوح Full HD و نرخ به روز رسانی 360 هرتز. این محصول دارای پشتیبانی از AMD FreeSync Premium و گواهی VESA Adaptive Sync است، به علاوه زمان پاسخگویی آن به 0.5 میلی‌ثانیه می‌رسد، بنابراین برای عناوین رقابتی سریع ایده‌آل است. این مانیتور 99 درصد از طیف رنگی sRGB را نیز پوشش می دهد.

از نظر طراحی، Alienware 25 دارای پایه متفاوت و شش ضلعی است که فضای کمتری را اشغال می کند، و در حالی که فاقد نورپردازی RGB است، همچنان زبان طراحی مشابه Alienware 27 دارد. همچنین از شیب، ارتفاع، چرخش و چرخش پشتیبانی می کند. تنظیم، بنابراین شما آنها را از دست ندهید. یک پایه هدفون جمع شونده نیز وجود دارد که Alienware 27 نیز دارای آن است.

از میان این دو نمایشگر، Alienware 25 ابتدا در ایالات متحده عرضه خواهد شد و تاریخ عرضه آن برای 7 سپتامبر با قیمت 449.99 دلار آمریکا (یا 569.99 دلار کانادا در کانادا) تعیین شده است. Alienware 27 قرار است در تاریخ 6 اکتبر با قیمت 649.99 دلار آمریکا (829.99 دلار کانادا) عرضه شود.