ایسوس درب ROG Swift OLED PG42UQ، یک مانیتور گیمینگ 42 اینچی با وضوح بالا و پنل OLED با نرخ تازه سازی بالا را باز کرده است. همچنین مجهز به پورت های متعدد، ASUS ROG Swift OLED PG42UQ اواخر این سه ماهه با قیمت 1399 دلار آمریکا در دسترس خواهد بود.

ایسوس ROG Swift OLED PG42UQ را معرفی کرده است، یک مانیتور گیمینگ که حساب توییتر ROG Global آن چند روز پیش شروع به انتشار آن کرد. همانطور که از نامش پیداست، ROG Swift OLED PG42UQ دارای یک OLED 42 اینچی است که آن را جایگزین کوچکتری برای ROG Swift OLED PG48UQ جدید می کند. اتفاقاً، ال‌جی هم‌اکنون UltraGear 48GQ900 را می‌فروشد، مشخصاتی که ما در مقاله‌ای که اخیراً به معرفی آن در اروپا می‌پردازد، توضیح داده‌ایم.

طبق گفته ایسوس، ROG Swift OLED PG42UQ خروجی با رزولوشن 4K و نرخ رفرش 138 هرتز دارد. اگر پنل شبیه به پنل ال‌جی در UltraGear 48GQ900 باشد، ROG Swift OLED PG42UQ به طور پیش‌فرض با فرکانس ۱۲۰ هرتز کار می‌کند. علاوه بر این، ایسوس ادعا می کند که ROG Swift OLED PG42UQ 98٪ فضای رنگی DCI-P3 را با انحرافات رنگی <2 Delta E و زمان پاسخگویی GtG 0.1 میلی ثانیه ارائه می دهد.

علاوه بر این، ASUS یک "پوشش ریز بافت ضد تابش ویژه" در سراسر پانل بزرگ اعمال کرده است. به عبارت دیگر، ROG Swift OLED PG42UQ برخلاف تلویزیون‌های هوشمند مشابه، روکش مات دارد. علاوه بر این، ایسوس بیان می‌کند که یک تنظیم روشنایی یکنواخت اختیاری برای حفظ سطح درخشندگی در هنگام تغییر اندازه پنجره‌های سفید روشن یا در طول جلسات بازی در نظر گرفته است. به طور جداگانه، ROG Swift OLED PG42UQ دارای اتصالات HDMI 2.0، HDMI 2.1 و DisplayPort (DSC)، به علاوه هاب USB و سوکت سه پایه است. تاکنون، ایسوس تنها تایید کرده است که ROG Swift OLED PG42UQ از اواخر سه ماهه سوم با قیمت 1399 دلار در آمریکای شمالی در دسترس خواهد بود.