Samsung A23 در مقابل Redmi Note 11S 

  این دو گوشی موبایل هوشمند با مشخصات مشابه هستند که باعث سردرد بسیاری از مشتریان می شود. مقاله زیر را بخوانید تا تفاوت بین دو گوشی هوشمند رو کشف کنید!
 

مقایسه Samsung A23 با Redmi Note 11S

این دو گوشی تنها یک میلیون تفاوت قیمت دارند و همچنین مشخصات کاملا مشابه هم هستند و باعث می شود تا هنگام خرید برای بسیاری از شما دچار سردرد شوید. بنابراین بین Samsung A23 و Redmi Note 11S بهترین گوشی هوشمند برای شما کدام خواهد بود؟ اطلاعات زیر را دنبال کنید!

طرح
Redmi Note 11S دارای طراحی صفحه‌نمایش سوراخ‌دار است، در حالی که Samsung A23 از مدل سنتی با صفحه نمایش قطره‌ای پیروی می‌کند. از نظر طول، عرض و ضخامت، سامسونگ A23 کمی بهتر از Redmi Note 11S است. بنابراین، Redmi Note 11S برای مشتریان خانم با دستان کوچک مناسب تر خواهد بود.

کارایی

Redmi Note 11S به تراشه MediaTek Helio G96 مجهز شده است، در حالی که Samsung A23 Snapdragon 680 است. در این معیار، شاید Redmi کمی بهتر از Samsung A23 باشد. با این حال، اگر فقط برای کارهای اساسی نیاز به استفاده از تلفن دارید، هر دو هنوز هم به خوبی با هم روبرو می شوند.

صفحه نمایش

در مورد صفحه نمایش، شاید Redmi Note 11S بسیار بهتر از سامسونگ باشد. بر این اساس، سامسونگ A23 تنها به پنل‌های LCD TFT مجهز شده است، در حالی که AMOLED پنل صفحه‌ای است که روی Remi Note 11S یکپارچه شده است.

به طور کلی، اندازه صفحه نمایش Samsung A23 بزرگتر از Redmi است (6.6 اینچ و 6.43 اینچ). با این حال، یک ایراد نسبتا بزرگ سامسونگ این است که حاشیه های بالایی و پایینی صفحه نمایش بسیار ضخیم تر از Redmi هستند.
عمر باتری

هر دو گوشی هوشمند به باتری 5000 میلی آمپر ساعتی مجهز هستند. اما از نظر سرعت شارژ، شاید Redmi Note 11S با پشتیبانی از شارژ سریع 33 واتی کمی بهتر از سامسونگ A23 باشد، در حالی که سامسونگ فقط روی 25 وات متوقف می شود.
دوربین

مزیت بزرگ گوشی های سری Redmi Note 11S نسبت به سامسونگ A23 در وضوح سنسور اصلی نهفته است. اگرچه هر دو دارای یک سیستم دوربین 4 در پشت هستند، وضوح سیستم دوربین Redmi به ترتیب 108 مگاپیکسل، 8 مگاپیکسل، 2 مگاپیکسل و 3 مگاپیکسل است. در همین حال، سامسونگ فقط در 50 مگاپیکسل، 5 مگاپیکسل، 2 مگاپیکسل، 2 مگاپیکسل متوقف می شود.کسانی از شما که در حال صرفه جویی هستید، نمی خواهید پول زیادی را برای تلفن های هوشمند خرج کنید، و همچنین فقط نیاز به خرید دستگاهی برای انجام وظایف اولیه دارید، Samsung A23 انتخاب بهینه است. اگرچه قابل مقایسه با Redmi Note 11S نیست، اما برای وب گردی، خواندن اخبار، انجام بازی های ساده، به خصوص عمر باتری طولانی، سامسونگ A23 هنوز هم عملکرد خوبی دارد.

مطمئناً پس از تکمیل مقاله، تفاوت های سامسونگ A23 و Redmi Note 11S را نیز درک کرده اید. لطفاً این تفاوت ها را با دقت در نظر بگیرید و بهترین تصمیم را برای خرید بگیرید!