سامسونگ آخرین پرچمدار هدفون بی سیم خود، گلکسی بادز 2 پرو را با مجموعه ای از به روز رسانی ها و بهبودهای تدریجی معرفی می کند. این خوب و شیک است، اما ویژگی های لیگ برتر قیمت لیگ اصلی را ایجاد می کند. ما بیش از یک هفته را با Galaxy Buds 2 Pro گذراندیم تا مشخص کنیم که آیا دارندگان فعلی Galaxy Buds Pro باید آن را ارتقا دهند و به بیان ساده، آیا Buds 2 Pro خوب است یا خیر.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro دارای یک قاب پلاستیکی مات و لاستیکی است که به شکل مربع گرد است. بر خلاف موارد دیگر، این یکی احساس خوب و گیرایی دارد. متأسفانه، مواد به راحتی خراشیده می شوند و شما نمی توانید آن را با برخی از پلاستیک ها آنطور که ممکن است از بین ببرید. آهنرباها درب را بسته نگه می‌دارند، اما قاب نیز نوعی آهنربای گرد و غبار است که ذرات گرد و غبار را مانند تله پرز در خشک‌کن لباس می‌گیرد. شکل کیف مانند جعبه جواهرات صاف است و درب آن بسیار محکم به نظر می رسد. آهنرباهای داخلی قوی آن جوانه ها را به داخل بدنه می کشند اما جوانه ها را دقیقاً به داخل برش هایشان هدایت نمی کنند. گاهی اوقات لازم است هدفون های هدفون را جابجا کنم تا به درستی روی آن ها قرار گیرند.

همان بافت مات و لاستیکی بیرونی هر هدفون را می پوشاند و داخل آن پلاستیکی صاف است. در بالای هر جوانه، دریچه ای برای کاهش فشار از ANC پیدا خواهید کرد. اگر مرتباً در باران گرفتار می‌شوید یا در فعالیت‌های عرق‌ریز شرکت می‌کنید، رتبه IPX7 Galaxy Buds 2 Pro باید تضمین کند که جوانه‌های شما دوام می‌آورند. تناسب ممکن است برای دوندگان ایده آل نباشد، حتی اگر رتبه IP مناسب باشد. فقدان تثبیت کننده یا قلاب می تواند به این معنی باشد که فرد کاملاً به شکل جوانه تکیه می کند و با یکی از سه مجموعه نوک گوش برای محکم کردن جوانه ها تناسب کامل پیدا می کند. در حالی که راحت است، در پیاده روی جوانه ها نیاز به تنظیمات گاه به گاه دارند.

نوک گوش های سیلیکونی در سه اندازه بسیار کاربردی هستند: 11 میلی متر، 13 میلی متر و 15 میلی متر. تعویض آن‌ها آسان است، که با توجه به اینکه تغییر نوک گوش‌ها فرآیند دشواری است، خوب است. از تست تناسب برنامه برای اطمینان از انتخاب مجموعه مناسب استفاده کنید. در حالی که جوانه‌های Galaxy Buds 2 Pro ایمن‌ترین تناسب را ارائه نمی‌دهند، از راحت‌ترین جوانه‌ها برای کشش‌های طولانی هستند. گاهی اوقات، باتری واقعاً خالی می‌شود، قبل از اینکه فرصتی پیدا کنم که جوانه‌ها را از گوش‌هایم جدا کنم و به ندرت متوجه شوم که چند ساعت گذشته است.

در مقایسه با هدفون های دیگر

Samsung Galaxy Buds 2 Pro نسخه ارتقا یافته Samsung Galaxy Buds2 Truly Wireless است. آنها اکنون از بلوتوث 5.3 پشتیبانی می کنند و عملکرد جداسازی نویز آنها به طور قابل توجهی بهتر است، که اگر در محیط پر سر و صدا کار می کنید خوب است. آنها همچنین از Seamless، که کدک بلوتوث اختصاصی سامسونگ است که برای پخش صدای با وضوح بالا طراحی شده است، و «حالت بازی» برای تأخیر کم در دستگاه‌های تلفن همراه، پشتیبانی می‌کنند. با این حال، برای دسترسی به این ویژگی ها به یک دستگاه سامسونگ سازگار نیاز دارید. با این حال، تغییرات زیادی در عملکرد آنها ایجاد نشده است، مانند عمر باتری مداوم آنها، که با رقبای آنها مانند Sony WF-1000XM4 Truly Wireless همتراز نیست.