سامسونگ الکترونیکس امروز عرضه جهانی Odyssey Neo G7 (نام مدل: G70NC) را اعلام کرد، اولین مدل مسطح Mini-LED این شرکت، که یک فاکتور فرم جدید را به خط تولید پیشرو در صنعت Odyssey اضافه کرد. مانیتور جدید صفحه نمایش بزرگی را ارائه می دهد که برای ارائه طیف گسترده تری از دید و جزئیات به گیمرها طراحی شده است - آنها را با کیفیت تصویر واقعی به دنیای بازی های خود دعوت می کند.

هون چانگ، معاون اجرایی بخش نمایشگرهای بصری در Samsung Electronics می‌گوید: «بازار مانیتورهای بازی بزرگ‌تر می‌شود و گیمرها اکنون به دنبال استفاده بیشتر از مانیتورهای خود هستند. ما فقط تجربه بازی بهتری را ارائه نمی‌دهیم، بلکه در حال بازسازی قابلیت‌های هوشمند جدید در صفحه نمایش خود هستیم که به گیمرها مکانی همه‌جانبه برای فناوری و سرگرمی می‌دهد. نوآوری‌های ما به گیمرها در همه جا این امکان را می‌دهد که با عملکرد بصری که تجارب احساسی شدید را افزایش می‌دهد جذب بازی‌های خود بمانند.»

Samsung Odyssey Neo G7 برای ارائه کیفیت تصویر واقعی، محیط مشاهده با عملکرد بالا و ویژگی های شخصی سازی شده برای بازی و سرگرمی بهینه طراحی شده است.

مانیتور گیمینگ به اندازه کافی بزرگ برای هر بازی و پلتفرمی

لندن، بریتانیا – 20 فوریه 2023 – Samsung Electronics UK Ltd آغاز پیش فروش Odyssey Neo G7، اولین مدل تخت مینی LED را اعلام کرد. مانیتور جدید صفحه نمایش بزرگی را ارائه می دهد که به گیمرها طیف وسیع تری از دید و جزئیات را ارائه می دهد. Odyssey Neo G7 از 20 فوریه تا 5 مارس 2023 برای پیش‌سفارش در دسترس است.

Samsung Odyssey Neo G7 کیفیت تصویر واقعی استثنایی، محیط مشاهده با کارایی بالا قابل تنظیم و ویژگی‌های شخصی‌سازی شده برای افزایش تجربه بازی ارائه می‌دهد.


صفحه نمایش بزرگ 43 اینچی آن رزولوشن 4K (3840 x 2160) را برای یک تصویر پیشرفته ارائه می دهد. Odyssey Neo G7 به فناوری ماتریس کوانتومی سامسونگ مجهز شده است که از ال ای دی های کوانتومی کوچک استفاده می کند که امکان کنترل بسیار ظریف و دقیق ال ای دی های متراکم را فراهم می کند. در نتیجه، کاربران می‌توانند سیاه‌های غنی‌تر، رنگ‌های گسترده‌تر و جزئیات بیشتر را حتی در محیط‌های بازی سایه‌دار ببینند.

با استفاده از نوار بازی سامسونگ، کاربران می‌توانند عملکرد خود را شخصی‌سازی کنند و بدون نیاز به ترک صفحه بازی، به سرعت تنظیمات را مشاهده یا تغییر دهند، و از دست‌رفتن در عمل اجتناب کنند. کاربران می توانند FPS (فریم در ثانیه)، نسبت تصویر، محدوده دینامیکی بالا (HDR) و نرخ تجدید متغیر (VRR) را تغییر دهند یا تنظیماتی مانند نسبت صفحه نمایش، زمان پاسخگویی و حالت تصویر بازی را تنظیم کنند.

 علاوه بر این، مانیتور به Gaming Hub سامسونگ، پلتفرم همه‌جانبه استریم بازی، مجهز شده است. این امکان دسترسی فوری به بازی‌های شرکای خود مانند Xbox و NVIDIA GeForce NOW را بدون نیاز به دانلود یا فضای ذخیره‌سازی فراهم می‌کند.