گلکسی A54 و A34 گوشی های میان رده بعدی سامسونگ خواهند بود. آنها هنوز اعلام نشده اند - ما گمان می کنیم که اعلام آنها به زودی، شاید در ماه مارس اتفاق بیفتد. با این وجود، این دو گوشی میان رده اکنون به بازار می آیند و به سرعت وارد بازار می شوند. و همانطور که این روزها همه چیز در اینترنت پیش می رود، نشت در مورد این دو دستگاه قبلاً تصویری از آنچه می توانیم از آنها انتظار داشته باشیم ترسیم کرده است.

در این مقاله، ما تمام اطلاعات درز و شایعات در مورد گلکسی A54 و A34 را داریم تا بدانید هنگام رونمایی سامسونگ از این دو گوشی چه انتظاری داشته باشید (یا حداقل، ایده ای از آنچه که باید انتظار داشته باشید) را داشته باشید. البته، اطلاعات در اینجا از افشاگران می‌آید، بنابراین همه چیزهایی را که اطلاعاتی‌ها و افشاگران به اشتراک می‌گذارند، 100% قطعی فرض نکنید و ذهن خود را باز نگه دارید.

تاریخ انتشار گلکسی A54 و A34

گوشی های میان رده سامسونگ معمولا در فصل بهار عرضه می شوند. گاهی اوقات، تفاوت هایی در زمان موجود بودن تلفن ها برای بازارهای مختلف وجود دارد. در حال حاضر، هیچ اطلاعاتی در مورد تاریخ دقیق معرفی رسمی این دو گوشی وجود ندارد. با قضاوت بر اساس اعلامیه های قبلی سامسونگ، ما فرض می کنیم که رونمایی رسمی در ماه مارس انجام شود. هنگامی که ما بیشتر بدانیم، شما نیز خواهید دانست.

قیمت گلکسی A54 و گلکسی A34
اخیراً اطلاعاتی درز پیدا کرد که این احتمال وجود دارد که این دو گوشی در سال جاری شاهد افزایش قیمت باشند. قیمت های اروپایی لو رفته است. انتظار می رود Galaxy A54 از 530 تا 550 یورو برای مدل پایه با 8 گیگابایت رم و 128 گیگابایت فضای ذخیره سازی شروع شود، در حالی که نسخه 8 گیگابایتی/256 گیگابایتی بین 590 تا 610 یورو خواهد بود. برای A34، قیمت این گوشی از 410 تا 430 یورو شروع خواهد شد.

برای مرجع، نسل قبلی آن، گلکسی A33، دارای دوربین 48 مگاپیکسلی با OIS، دوربین 8 مگاپیکسلی فوق عریض، دوربین ماکرو 5 مگاپیکسلی و سنسور عمق 2 مگاپیکسلی است. رندرهای A34 دوباره آن را بدون سنسور عمق نشان می‌دهند، بنابراین درست مانند برادر بزرگ‌ترش، ممکن است بدون آن نیز عرضه شود.
و از تیزر سامسونگ، می‌دانیم که این تلفن‌ها دارای ویژگی به نام «No Shake Cam» هستند که به شما امکان می‌دهد در حین حرکت، ویدیوهای بدون تاری ضبط کنید.

رندرهای این دو گوشی، همانطور که قبلاً در بالا ذکر کردیم، فضای اینترنت را زیبا کرده است و بنابراین به ما کمک می کند تا بهتر تصور کنیم که از نظر طراحی این دو گوشی چه انتظاری داریم. از آنجایی که آنها از یک خانواده هستند، این دو از نظر ظاهر کاملاً مشابه هستند. 

همانطور که در این رندرها می بینید، دیگر جزیره دوربینی وجود ندارد - هر لنز دوربین برآمدگی جداگانه خود را در پشت دستگاه، مشابه Galaxy S22 Ultra، پیدا می کند. سنسور عمق A53 وجود ندارد (همانطور که قبلاً ذکر کردیم). در جلو، گوشی یک سوراخ کوچک در مرکز برای دوربین سلفی ایجاد می کند. با این حال، یک چیز دیگر با A53 متفاوت است. حاشیه ها کمی ضخیم تر به نظر می رسند و همچنین یک "چانه" کاملاً برجسته در گوشی وجود دارد. بر اساس همین افشای اطلاعات، A54 احتمالا کمی کوتاه تر، اما به طور قابل توجهی عریض تر است.

ادامه مشخصات رو در مقاله دیگر بخوانید....