شیاومی برای فروش بیشتر در بازار جهانی اینبار گوشی جدیدی بنام پوکو ام 3 پرو  ( m3 pro ) معرفی نموده است . با توجه به جذابیت و طراحی بهتر نسبت به گوشی های قبلی پوکو اما دارای معایبی میباشد که ممکن است که برای خیلی از افراد و کاربران به چشم نیاد و احساس نکنن اما ما در سایت بای صد به این جزییات ریز پرداختیم که در همین صفحه بیان کردیم .

دوربین گوشی شیاومی POCO M3 Pro

هر چند از لحاظ عکاسی و فیلمبرداری گوشی های پوکو ام 3 تصاویر با وضوح و با کیفیت دارند . حالت ماکرو و  فیلمبرداری 4K در این گوشی وجود ندارد. در حالت های ماکرو تشخیص بسیار بد دارد و برای ثبت تصاویر حالت مناسبی به همراه ندارد و باید تنظیمات زیادی برای عکاسی ماکرو با این گوشی انجام داد.برای بخش فیلمبرداری در حالت 4K نیز هیچ قابلیتی وجود ندارد و یک عیب بزرگ میباشد.

بلندگو گوشی شیاومی POCO M3 Pro

متاسفانه شیاومی از بلندگوهای معمولی و به نوعی تک بلندگو که در پایین گوشی که باعث افت صدا و کیفیت شده است . استفاده نموده است . در حالیکه در نسخه x3 از دو بلندگوی در قسمت پایین و بالا گوشی استفاده شده که از لحاظ قیمتی هم این بلندگوها یک قیمت میباشد و باعث ایجاد حالت استریو می‌شود.

صفحه نمایش گوشی شیاومی POCO M3 Pro

مشخصات فنی که برای صفحه نمایش  گوشی شیاومی POCO M3 Pro تقریبا نسبت به همرده های خود بازدهی کمی دارد و این اتفاق باعث شده تا نسبت به گوشی های هم‌رده در این بازه قیمتی انتخاب سخت باشد. اندازه صفحه نمایش موبایل M3 پرو 6.5 اینچ با روشنایی 400  است.مهم‌ترین نکته درمورد این نمایشگر عدم پشتیبانی از پنل سوپر امولد و یا امولد است که در گوشی های هم‌رده این محصول این قابلیت وجود دارد. 

هیچ گوشی هوشمندی بدون عیب و ایراد نیست و دارای برخی معایب کوچک و بزرگی است که باعث افت قیمت و کاهش عملکرد کلی دستگاه می‌شود. گوشی شیاومی POCO M3 Pro هم از این قضیه مستثناء نمیباشد. جهت خرید یا رویت مشخصات کلی واین گوشی در فروشگاه اینترنمتی بای صد که مطلق به خود شما میباشد اینجا کلیک کنید

برای خرید موبایل ، تبلت ، لپ تاپ و پرینتر  با قیمت مناسب ترین  وارد فروشگاه اینترنتی بای صد  BUY100.IR شوید.