سامسونگ در  چهار سال گذشته یعنی سال 2017 توانسته برای اولین باز از شرکت پر طرفدار و نامدار اینتل  عبور کند.

در سال 2019 شرکت اینتل پیشرو شد که موقعیت از دست رفته را مجددا از سامسونگ پس گرفت.

الان برای شما سوال پیش امده که این کمپانی مشهور و بزرگ چگونه از رقیب سر سخت علبه کرده است و چرا کامپیوتر های امروزی از تراشه های اینتل مورد استفاده قرار میگیرد؟!

چرا از پردازنده های سامسونگ  برای گوشی ها و تبلت ها هستند.

شرکت سامسونگ مموری ها و چیپ ست ها که هم برای کامپیوتر ها و هم برای اسمارت فون ها حیاتی هستند، تولید کرد و  به این جایگاه رسید.

جایگاه شرکت سامسونگ  در این حوزه حالا استوارتر از همیشه بوده و  خیلی دشوار است که  در موبایل های هوشمند و تبلت های امروزی، رم‌های  تولیدشده توسط سامسونگ را پیدا کنید. به علاوه، این شرکت با تصاحب بازار هاردها نیز هست.

شرکت  اینتل کسب و کار حافظه‌های خود را در سال 1960 راه‌اندازی کرده است  که بعد از افزایش قابل توجه رقابت میان سازندگان ژاپنی، طی دهه 1990 از  این بازار خارج شد. حالا  این شرکت تخت پادشاهی خود را بعد از 20 سال  به  شرکت سامسونگ داده استکه اینتل مجددا به بازار حافظه‌ها برگشته است ولی رسیدن رتبه  آن به سامسونگ زمان زیادی طول خواهد کشید.

از آنجایی که عرضه گوشی و موبایل ها  در حال افزایش است،  سامسونگ  جایگاه فعلی خود را فعلا حفظ میکند. فروشگاه اینترنتی بای صد با بیش از 7 سال سابقه فروش انلاین گوشیه ای سامسونگ با بهترین قیمت و تضمین بهترین کیفیت عرضه میکند