یکی از منبع های آگاه بازار خبر داده بود  که نخستین هدست واقعیت ترکیبی اپل در پاییز همین سال وارد مرحله تولید فراوان خواهد شد. اوایل ماه اسفند آزمایش‌های مرتبط به  تولید این هدست به پایان رسیده و چنین ادعایی مطرح شده بود که شرکت اپل  هدست  جدید خودش را در ماه‌های آگوست تا سپتامبر وارد مرحله تولید فراوان کند تا در  اخر بتواند آن را در سال رایج میلادی معارفه کند و به بازار ارائه دهد.  

 .

طراحی هدست واقعیت ترکیبی شرکت بزرگ اپل، طراحی شبیه به بیشتر دستگاه‌های واقعیت مجازی دارد و به طور کامل چشم کاربر را می‌پوشاند و تصاویر را به شبکیه  می‌تاباند. با این وجود، هدست شرکت اپل، مقتدر به پشتیبانی از واقعیت افزوده... (AR) و واقعیت مجازی.. (VR) خواهد  بود. اغلب هدست‌ها فقط از واقعیت مجازی پشتیبانی می‌کنند، فناوری که به  هدست ها دستور می‌دهد محتوا را مستقیم به چشم کاربر ارسال کند.

ویژگیهای هدست AR/VR اپل


بر حسب خبر های انتشار شده درباره این هدست هوشمند نشان می‌دهد که از نمایشگر  4K بهره میبرد  و گویا قرار است با چیپست M1 به بازار ارائه شود. می‌تواند نتیجه قدرتمند نسبت به پلتفرم‌های رقیب  از خود نشان می‌دهد. وب‌سایت کره ای ETNews در خبر جدیدی دعوی  قبلی  طرح شده بود این هدست را تایید می‌کند.

 .

به نظر می‌رسد نمایشگر هدست واقعیت ترکیبی شرکت اپل میکرو اولد باشد و دیگر  احتیاجی به فیلترهای رنگی ندارد. نمایشگرهای میکرواولد باریکتر و کوچکتر  هستند. استفاده از چنین نمایشگرهای به افزایش

 طول عمر باتری دستگاه کمک  می‌کند.

.

 این چنین نمایشگرهای میکرو OLED از اندازه پیکسل‌های 4-20 میکرومتر فایده می‌برند که برازنده مقایسه با اندازه پیکسل‌های 40-300 میکرومتری پنل‌های OLED است........این چنین نمایشگرهای میکرو

 OLED زمان پاسخگویی سریع‌تری ارائه می‌دهند..