در فکر و ذهن و حتی صحبت های روزانه دوستان و اشنایان و حتی اقوام خود میشنوید که گوشی سامسونگ میان رده مثلا a12 خوبه یا مثلا شیاومی نت 8 یا مثلا گوشی هم رده هواوی ویا ......

ممکن هرکدام از دوستان شما یک مدل خاص یا حتی یک برند خاصی گوشی داشته باشند و همشون از گوشیشون تعریف کنن و برای شما انتخاب یک گوشی جدید خیلی سخت باشه.

این ضرب المثل قدیمی که هرچی پول بیشتری بدی آش بیشتری خواهی خورد در مورد خرید گوشی هم کامل دقیق میباشد. چون شما اول باید دقیق مشخص کنی که چقدر برای خرید گوشی باید هزینه کنید . بعد از انتخاب مبلغ هزینه اون وقت به فکر مارک و مدل انتخابی باشید.

البته دوستان عزیز مطالبی که در اینجا درج میشه نظر شخصی بنده میباشد و  برای کسانی صدق میکنه که هزینه براشون خیلی مهم هست.

بعد از  اینکه مبلغ هزینه رو انتخاب کردید میتونید نسبت به مقایسه گوشی ها تا رنج قیمت دلبخواهی خود بهترین قیمت را در بیارید.

 شما میتونید در سایت بای صد چندین  کالا با هم مقایسه کنید

در حال حاضر معمولا گوشی های سامسونگ نسبت  به برند های شیاومی هواوی نوکیا قیمت های بالاتری دارند که دلیل اصلی آن هم در ایران بیشتر بخاطر برند بودن سامسونگ و تنوع مدل و وجود لوازم جانبی با تنوع زیاد میباشد.

گوشی ها شیاومی هم با توجه به علاقه خریداران ایرانی در این چند سال اخیر فروش خوبی رو در اکثر نقاط ایران بدست اورده است .

اما مهمترین مطلب که اینجا خیلی از ما خریداران به ان توجه نمیکینم . گوشی های برند هواوئ میباشد. با توجه به اینکه هواوی توسط امریکا تحریم شده فروش بالای خود را در اروپا از دست داده جهت از دست ندادن باز جهانی بروی قیمت های گوشی های خود تجدید نظر نموده و اکثر گوشی های خو را با قیمت های مناسب نسبت به سایر رقبا در بازار عرضه میکند . 

جدید ترین  گوشی های هوآوی 2021 

  • هوآوی P Smart 2021
  • خانواده هوآوی P50
  • خانواده Mate 40
  • هوآوی Mate X2
  • هوآوی با سیستم عامل هارمونی  در اینجا نمیتونیم قیمت دقیق برند های سامسونگ و شیاومی  و هواوی و ...... رو درج کنیم دلیل اصلی این هست که قیمتها روزانه چندین بار کم و زیاد میشوند . 
  • در حال حاضر قیمت های گوشی های هواوی  در حال حاضر با توجه به امکانات سخت افزاری از قیمت های گوشی های ساسمونگ و شیاومی و نوکیا خیلی بهتر هستن اما خیلی از ما  به انها توجه نمیکنم و  از گزینه تقلید خرید استفاده میکنیم یعنی نگاه میکنیم که دوست ما چی خریده و ما هم با شنیدن این جمله که گوشی خیلی خوبی هست نسبت به خرید ان مدل اقدام میکنیم .