آیا تفاوت پک کشور بزرگ هند و کشور ویتنام چیست؟

در این مقاله قصد  داریم پاسخ این سوال کاربران را بدهیم و درباره تفاوت آن را برای کاربران درمیان بگذاریم!

اولین سوال کاربران این است ایا گوشی سامسونگ ساخت کدام کشور بهتر است؟؟؟

شرکت بزرگ و پرطرفدار سامسونگ یک برند کره‌ایست و شعبه‌هایی در کشوری مثل ویتنام،هند، اندونزی، چین و برزیل دارد.

 وقتی محصولات شرکت اپل در کشور پهناور چین ساخته می‌شود نرمال است که شرکت محبوب سامسونگ به غیر از کشور کره جنوبی خط تولیدی در کشور های دیگر داشته باشد (هند ، برزیل ، چین ، ویتنام) داشته باشد. ناگفته نماند که بعضی از نسخه های شرکت سامسونگ مانند مدل M فقط در کشور هند ساخته میشود..


حالا گوشی پک هند بهتر است یا ویتنام؟؟؟؟

احتمالا برای شما پیش امده است که به خرید موبایل در یک فروشگاه رفته اید فروشنده موبایل با ترفند های مختلف موبایل خودش را به شما بفروشد و حتی بالاتر از قیمت واقعی گوشی موبایل مورد نظر خود از شما تقاضا کند که آن پرداخت کنید! یکی از ترفند های فروشنده این است گوشی‌های پک ویتنام کیفیت بالاتری بهره میبرند  و در نتیجه هزینه بیشتری باید برای آن پرداخت کنید و گوشی‌های پک هند را بی‌کیفیت و بدون خریدار قرار و جلوه میدهند!!!!

سامسونگ برای کشور هایی که خط تولید دارد خط تولیدها یکسانو  استاندارد و مهم تر از ان تمام قطعات یکسان و کیفین یکسان دارند یعنی موبایل مهم نیست پک کدام کشور کیفیت موبایل ها یکی هستند......

 

تفاوت لوازم جانبی و بسته بندی پک هند با ویتنام

تنها تفاوتی که بین گوشی موبایل شرکت محبوب سامسونگ در پک هند و ویتنام سری  شارژر است که برحسب استاندارد همان کشور زده شده است. 


چرا گوشی‌های ساخت هند سامسونگ قیمت پایین‌تری دارند؟

 حقوق کارگران کشور بزرگ هند است که باعث شده است هزینه تولید و قیمت نهایی و اختلاف ارزش پول است که برای شرکت سامسونگ کم‌تر شود. فروشنده‌ها با شایعاتی که  در مورد گوشی‌های کشور هند گفته اند و  باعث شده اند مدل‌های تولید ویتنام  گران‌تر به مردم  فروش برسانند.


گوشی پک هند یا ویتنام 

جواب دادن این سوال پر تکرار کاملا اشتباه است چون که گوشی های ساخت کشور بزرگ هند و ویتنام از نظر  تراشه  و باتری،  نمایشگر، استاندارد مجهز شده اند و هیچ تفاوتی باهم  ندارند و تنها بازارگرمی فروشنده‌ها و ذهنیتی که برای مردم ایجاد شده است باعث چنین جوی شده.