با قوی‌تر شدن رایانه‌ها، برای بسیاری از ویراستاران دفتری یا سمعی و بصری، رایانه‌های رومیزی یا لپ‌تاپ‌هایی که استفاده می‌کنند ممکن است در وضعیت «بیش از حد کارکرد» باشند. به عبارت ساده، مشخصات سخت افزاری مدت هاست که از الزامات عملکرد نرم افزار فراتر رفته است. در واقع، یک کامپیوتر با اندازه کوچک می تواند بیش از نیازهای اکثر مردم را برآورده کند.

 

به لطف اندازه کوچکش، PIX NII زمانی که یک صفحه نمایش 27 اینچی خریده اید یک مینی کامپیوتر عالی است و فضای زیادی روی میز شما باقی نمی ماند، PIX NII بهترین انتخاب شماست. برای مفیدتر کردن آن، می توان آن را در هر جایی از کیف یا کوله پشتی خود حمل کرد. شما فقط به یک PIX NII برای کار در خانه یا هر جایی بدون جابجایی به دستگاه های دیگر نیاز دارید.

در مقایسه با سایر مینی رایانه‌های شخصی، PIX NII قادر است نیازهای بیشتر افراد را برآورده کند، نه فقط به دلیل داشتن 2 خروجی HDMI، پردازنده N6005 اینتل باعث می‌شود PIX NII به راحتی بین کار و سرگرمی جابجا شود.


در مقایسه با یک رایانه شخصی یا لپ تاپ سنتی، PIX NII فقط 0.35 پوند وزن دارد که تنها 5 درصد وزن یک لپ تاپ است. با این اندازه کوچک، PIX NII نه تنها می تواند برای کارهای اداری و یک رایانه خانگی استفاده شود، بلکه می تواند به عنوان یک تابلوی دیجیتال، نمایشگر تبلیغاتی، نمایشگاه کنفرانس و غیره نیز استفاده شود.


PIX NII از پردازنده Intel Pentium Silver N6005 استفاده می کند که برای کامپیوترهای کوچک و هاست کوچک طراحی شده است. فرکانس چهار هسته CPU Tremont تا 3.3 گیگاهرتز با فرآیند 10 نانومتری است. این باعث می‌شود PIX NII بالاترین CPU باشد که از سایر مینی‌پی‌سی‌های موجود در بازار بهتر است.

کمبود فضای ذخیره سازی دیگر محدود نیست، می توانید به راحتی فضای ذخیره سازی را به 1 ترابایت ارتقا دهید. PIX NII با هر دو SSD SATA/NVMe M.2 2242 سازگار است. مدیریت فایل های داده بزرگ یا ذخیره فیلم ها و فیلم های مورد علاقه خود هرگز آسان تر نبوده است.

PIX NII تقریباً بی‌صدا با یک راه‌حل خنک‌کننده اختصاصی اجرا شده برای اطمینان از اتلاف حرارت بهینه عمل می‌کند. شما به سختی می توانید صدای زمزمه فن بی صدا و سیستم خنک کننده با راندمان بالا را بشنوید. حتی با استفاده طولانی مدت، PIX NII بهترین عملکرد را در هر زمان تضمین می کند. اکنون می‌توانید از یک فیلم لذت ببرید یا روی کار تمرکز کنید بدون اینکه حواس‌تان پرت شود.

برنامه های وابسته به رم مانند هوش مصنوعی و افتر افکت روی PIX NII عالی اجرا می شوند. به لطف رم LPDDR4 تا 16 گیگابایت، PIX NII قادر است چندین برنامه را به آرامی اجرا کند، با جابجایی بین برنامه های بزرگ می توان سریع و کارآمد انجام داد.