موتورولا ریزر 2022 به عنوان اولین گوشی هوشمند تاشو 144 هرتزی جهان تایید شد.
موتورولا از یک ارتقای بالقوه بزرگ Razr خبر می دهد. (منبع: موتورولا) موتورولا از یک ارتقاء بالقوه بزرگ Razr خبر می دهد. (منبع: موتورولا)
موتورولا نسخه 2022 گوشی هوشمند تاشو Razr خود را به زودی در آگوست 2022 عرضه خواهد کرد. با این حال، به نظر می رسد OEM نمی تواند صبر کند تا برخی از بهترین ویژگی های خود را معرفی کند، که در مقایسه با نسل قبلی خود نیز پیشرفت های قابل توجهی دارند. آنها شامل این واقعیت هستند که می تواند بالاترین نرخ به روز رسانی را در رده خود در زمان انتشار داشته باشد.


موتورولا از امروز (7 آگوست 2022) حدود 4 روز فرصت دارد تا پرچمداران X30 Pro و Razr 2022 خود را معرفی کند - امیدواریم این بار بدون مشکل. در همین حال، OEM یک صفحه نگهدارنده کامل برای تاشوی آینده در پورتال تجارت الکترونیک چینی خود که توسط لنوو تکمیل شده است، ارسال کرده است.

این صفحه جدید مشخصات گوشی تاشوی آینده را با جزئیات پیش‌نمایش می‌کند و پتانسیل این Razr را برای تبدیل شدن به یک قاتل واقعی Galaxy Flip در این فرآیند تأیید می‌کند. این دستگاه به صفحه نمایش اصلی 6.7 اینچی OLED ارتقا یافته است که از نظر مشخصات حتی با Edge 30 Pro مطابقت دارد.گفته می‌شود که Razr قریب‌الوقوع جهشی غیرقابل تصور را به نرخ تازه‌سازی 144 هرتز برای همین پنل خم‌شونده انجام داده است، و از مدل قبلی خود پیشی گرفته است، بدون اینکه به Flip3 و احتمالاً حتی Flip4 اشاره کنیم.

موتورولا همچنین اکنون ادعا می‌کند که طیف وسیعی از ویژگی‌های نمایشگر پیشرفته را در همان پنل فوق سریع، رنگ 10 بیتی، HDR10+، کاهش نور DC و ویژگی‌های مراقبت از چشم دارای گواهی SGS قرار داده است.

به نظر می‌رسد که Razr 2022 با Snapdragon 8+ Gen 1 SoC رسمی‌اش، حتی X30 Pro را هم به خوبی به کار می‌گیرد - پس باز هم، آن همتای «عادی» هنوز هم اولین سیستم دوربین خود را در جهان دارد.


همه ما باید بپذیریم که طراحی زیبا به نظر می رسد و به نظر می رسد بخش نظرات بسیار پر از افرادی است که از آنچه می بینند خوشحال هستند.

اطلاعات جدیدی که ما در اختیار داریم با ادعای اخیر راس یانگ در تضاد است، طبق گفته XDA، این دستگاه دارای رزولوشن 2400 در 1080 و همچنین نرخ تازه سازی 120 هرتز خواهد بود. در حالی که هنوز چیزی در مورد رزولوشن نمی دانیم، قطعا می توانیم خوشحال باشیم که بازسازی موتورولا Razr 2022 نرخ تازه سازی بالاتری دارد.

مطمئناً می توانیم از Motorola Razr 2022 انتظار داشته باشیم که چیزی جز ارزان قیمت باشد. ما حدس می زنیم که قیمت آن بیش از 1200 دلار باشد، اما فقط زمان حقیقت را آشکار خواهد کرد.