به نظر می رسد شیائومی با عرضه گوشی تاشو Mix Fold 2 خود، رویداد Galaxy Z Fold 4 سامسونگ را هدف قرار داده است.

سامسونگ از پرچمدار تاشو مورد انتظار خود، گلکسی زد فولد 4، در کنار گلکسی زد فلیپ 4 در رویداد ویژه Unpacked در 10 آگوست رونمایی خواهد کرد.

مطمئناً تصادفی نیست که شیائومی یک روز بعد در 11 آگوست رویدادی را برای گوشی تاشوی ممتاز خود، Mix Fold 2 رونمایی کرده است. پرچمدار تاشو».

طبق پست شیائومی (ترجمه ماشینی)، «کل صنعت به مدت 4 سال در حال بررسی [فاکتور فرم تاشو] بوده است». با این حال، ادعا می کند که "هنوز آخرین کیلومتر با صفحه نمایش تاشو که وارد عصر عملی می شود" فاصله دارد.

چیزی که باید دید این است که آیا شیائومی این دستگاه تاشو را به بازارهای جهانی عرضه می کند یا خیر. نسل اول Mi MIX Fold به بازار چین محدود شد. در سال 2022، ما دیده ایم

شیائومی در آوریل گذشته از اولین گوشی تاشو خود رونمایی کرد. اولین گوشی Mi Mix Fold شیائومی (تصویر) بسیار شبیه به خانواده Samsung Galaxy Z Fold بود، اما با یک سیستم دوربین ظاهراً چشمگیرتر. متأسفانه، این گوشی هرگز در خارج از چین اصلی خود عرضه نشد، بنابراین امیدواریم شیائومی Mi Mix Fold 2 شاهد انتشار گسترده‌تری باشد.

شایعات حاکی از آن است که دستگاه تاشوی جدید از بسیاری جهات با Samsung Galaxy Z Fold 4 مطابقت دارد و در موارد دیگر از آن فراتر خواهد رفت. ظاهراً این گوشی دارای تراشه اسنپدراگون 8 پلاس نسل 1، نمایشگر دوگانه 120 هرتزی، دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی و شارژ 67 واتی خواهد بود.

در صورتی که شایعه ای از ابتدای سال درست باشد، حتی ممکن است یک قلم S Pen مانند را ببینیم. ما تا چند روز دیگر مطمئن خواهیم شد.

شیائومی MIX Fold 2 دارای دوربین‌های برند لایکا است و ما از دیدن سنسورهای دوربین مشابه شیائومی 12 اس پرو که به دوربین تاشو می‌رسند تعجب نخواهیم کرد. شیائومی به احتمال زیاد می تواند از جدیدترین قطعات مانند چیپست Snapdragon 8+ Gen 1 استفاده کند، نمایشگر اصلی با نرخ تازه سازی بالا که از مرکز جمع می شود.